Droga Krzyżowa po osiedlu 16 marca 2018
piątek 16.03.2018
Niezwykła Droga Krzyżowa
Tradycją naszej parafialnej wspólnoty są nabożeństwa Drogi Krzyżowej ulicami naszych osiedli. 16 marca odbyła się parafialna manifestacja wiary, kiedy to z wielkim krzyżem wędrowaliśmy po ulicach Osiedla Górce. Nabożeństwu przewodniczył ksiądz Proboszcz, zaś w rozważania poszczególnych stacji były zaangażowane wszystkie grupy modlitewne i zespoły parafialne. Nad bezpieczeństwem kroczących po osiedlowych uliczkach czuwali funkcjonariusze Policji. Zaskoczyła nas tylko niesamowita pogoda, padał piękny śnieg i była cudowna aura.Popatrzmy wspólnie na pamiątkowe fotki…Ks. Konrad





















