Pasterka w nowym kościele - 25 grudnia 2013r.
środa 25.12.2013
Pasterka w nowym kościele - 25 grudnia 2013r.
Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił o. dr Gabriel Bartoszewski, Dyrektor Wydziału Instytutu Życia Konsekrowanego Kurii Metropolitalnej Warszawskiej





















